ЧЕПКА ЛЕСЯ ОЛЕКСІЇВНА

Директор школи,

вчитель інформатики Смілянської загальноосвітньої школи I – III ступенів №6 Смілянської міської ради Черкаської області вищої кваліфікаційної категорії,  вчитель – методист

Життєве кредо: “Все можливо, на неможливе просто потрібно більше часу!”

Педагогічне кредо: «Управляй з допомогою розуму, веди з допомогою серця»

Народилась 25.09.1976 р. у с.Подібна, Маньківського району на Черкащині. Закінчила Маньківську середню школу №2, нагороджена золотою медаллю за особливі успіхи у навчанні.

З 1993 по 1998 рік здобувала вищу освіту у Черкаському державному університеті ім. Богдана Хмельницького на фізико-математичному факультеті.

Після закінчення університету у 1998 році розпочала трудову діяльність на педагогічній ниві у Балаклеївські школі I – III ступенів №1 вчителем інформатики. У 2000 році перейшла на роботу вчителем інформатики у Смілянський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, де з 2008 працювала заступником директора з навчально-виховної роботи.

У липні 2016 року призначена директором Смілянської ЗОШ I – III ступенів №6, педагогічний стаж роботи – 18 років. Вчитель вищої кваліфікаційної категорії.

Переможець Всеукраїнського конкурсу «Кращий профспілковий лідер-жінка 2010» серед первинний профспілкових організацій України. З 2008 була заступником голови Смілянської організації профспілки освіти.

Графік особистого прийому:

вівторок з 15.00 до 17.00
четвер з 15.00 до 17. 00

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpg

Портфоліо  директора школи  ЧЕПКОЇ ЛЕСІ ОЛЕКСІЇВНИ

Школо! У свої зрілі роки ти уже виважена й мудра. Попереду в тебе нові перемоги, нові можливості, нове яскраве та змістовне життя. Процвітай, наша школо! А я вдячна долі, що подарувала мені можливість жити і працювати разом з тобою.