Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Науково-практична

Якість освіти – пріоритети педагогічної діяльності закладу у 2022-2023 навчальному році

     У 2022/2023 навчальному році навчається 204 учні. Освітній процес яких забезпечують 19 учителів та 3 сумісники із них:

3 – мають педагогічне звання «учитель-методист»,

6 – педзвання «старший учитель»,

3 – учителів мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»,Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу науково-практична-діяльність-школи.png

2 – «спеціаліст І категорії»,

3 – «спеціаліст ІІ категорії»,

4 – «спеціаліст»;

1 – 9 розряд.

       Для задоволення освітніх запитів учасників освітнього процесу в закладі функціонує 9 гуртків різних напрямів.

       Шкільний простір – освітній майданчик розвитку та партнерства, учасник експерименту «Навчання в русі», метою якого є забезпечення учнів якісною освітою, шляхом створення сучасного здорового середовища, вільного від будь-яких проявів дискримінації, зорієнтованого на пошук і впровадження нових ідей, всебічний розвиток і формування ключових компетентностей виховання та соціалізацію особистості-лідера, готового до ефективної праці у майбутньому. Учителі беруть активну участь у роботі творчих груп, є учасниками «круглих столів», різноманітних освітніх проектів.

       Наш заклад освіти – дитиноцентрична школа із сучасним інклюзивним простором, де кожен учень розвивається і натхненно навчається для життя поряд із досвідченим вчителем чи серед однолітків у здоровому освітньому середовищі.

       Слід відмітити результативну та плідну роботу педагогічного колективу щодо впровадження в діяльність ідей Олександра Захаренка. Заклад став учасником Всеукраїнського марафону педагогічних ідей О.Захаренка, представивши свою освітню діяльність у відеофільмі «Олександр Захаренко: діалог з сучасністю». Колектив став учасником обласного Марафону заходів, присвячених пам’яті та пропаганді втілення ідей О. Захаренка.

      Заклад активно розпочав свою діяльність щодо впровадження у практику роботи електронних журналів на платформі nz (Нові знання), для підвищення ефективності роботи педагогів та сприяння створенню нових форм педагогічного партнерства.

      Адміністрацією ініційовано та організовано роботу щодо підготовки матеріалів на Тринадцяту міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти -2022» у номінації «Сучасний заклад освіти – територія збереження та зміцнення здоров’я» за темою «Практичні аспекти застосування в освітньому процесі здоров’язбережувальних технологій» (з досвіду роботи нашого закладу).

      Стратегія розвитку закладу передбачає забезпечення учнів якісною загальною середньою освітою та глибокими предметними компетенціями, шляхом створення сучасного освітнього середовища, спрямованого на пошук та впровадження партнерства та принципу дитиноцентризму, спрямованого на всебічний розвиток, високий рівень навчання, виховання та соціалізації особистості, готової до ефективної праці в конкретному середовищі.

      Науково-методичне питання педагогічних працівників закладу «Шляхи формування гармонійного розвитку, виховання і соціалізації особистості дитини та професійної компетентності педагога в умовах Нової української школи».

     Педагогічні працівники та учні закладу – активні учасники міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів:

– ІІ місце з географії та ІІІ -з української мови у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін;

– ІІ місце з фізики, ІІ – з біології та ІІІ місце з української мови у міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН;

– ІІІ місце з фізики, ІІІ – з біології в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН;

– ІІ місце у міському етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;

– Перемога у міському етапі ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Окрім того маємо дипломи переможців та учасників конкурсів Всеукраїнського та Міжнародного рівнів:

– Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» (12 осіб);

– Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» (39 осіб);

– Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «Колосок» (34 осіб);

– Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» (32 особи).

Значна увага у закладі приділяється розвитку кожного учня як громадянина та патріота, їх залучають та зацікавлюють не лише у навчанні, але й у суспільно-важливих, волонтерських, соціальних справах.

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу %D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F_800x749.jpgРозставляємо пріоритети для здобувачів освіти