ШКОЛА № 6

Початкова школа

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу зображення_viber_2021-02-16_10-46-13-768x1024.jpg
ДМИТРІЄНКО ЛАРИСА АНАТОЛІЇВНА

вчитель початкових класів

У Смілянській загальноосвітній школі I – III ступенів №6 працює з 1986 року

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут у 1992 році. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». У 2013-2014 навчальному році – класовод 1 класу. Вже має 7 випусків початківців у нашій школі.

Вчитель добре володіє інформаційно-комунікаційними технологіями. Використовує на уроках презентації, конструктори уроків.

Очолює шкільне методоб’єднання вчителів початкових класів. Постійно збагачує свій педагогічний досвід та ділиться з колегами. Працює у творчій групі вчителів початкових класів на міському рівні.

Під керівництвом вчителя обладнаний один з кращих кабінетів початкових класів у місті.

ПОРТФОЛІО вчителя початкових  класів ДМИТРІЄНКО ЛАРИСИ АНАТОЛІЇВНИ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Кравченко-Т.А-811x1024.jpgКРАВЧЕНКО ТЕТЯНА АНДРІЇВНА

вчитель початкових класів. Викладає у 2 класі.

Вже має 4 випуски початківців у нашій школі.

Закінчила Олександрійське педагогічне училище у 1987 році та Уманський державний педагогічний університет у 2011 році. У Смілянській загальноосвітній школі I – III ступенів №6 працює з 1991 року. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» та звання «старший учитель».

Має креативне мислення, знаходиться в постійному творчому пошуку, тісно співпрацює з батьками. Володіє інформаційно-комунікаційними технологіями, проводить уроки з комп’ютерною підтримкою.

У 2013 стала співавтором колективної творчої роботи, яка була представлена на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти -2013» у м. Києві та відзначена дипломом учасника.

У колективі проводить велику громадську роботу, обрана головою первинної профспілкової організації.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-1.jpeg

СІЛЬЧЕНКО  ВІРА  ІВАНІВНА

вчитель початкових класів.        Викладає у 3 класі.

Вже має 12 випусків початківців у нашій школі.

Закінчила Корсунь-Шевченківське педагогічне училище у 1976 році та Черкаський державний педагогічний інститут у 1987 році за фахом «українська мова і література». У Смілянській загальноосвітній школі I – III ступенів №6 працює з 1978 року. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та звання «старший учитель».

Має креативне мислення, знаходиться в постійному творчому пошуку. Володіє інформаційно-комунікаційними технологіями. Бере постійну участь у всіх інноваційних формах роботи – творчих групах, інтернет-олімпіадах та інтернет –конференціях, виставках творчих доробок. Створює власні презентації та проводить уроки з комп’ютерною підтримкою.

У 2013 стала співавтором колективної творчої роботи, яка була представлена на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2013» у м. Києві та відзначена дипломом учасника.

ПОРТФОЛІО вчителя початкових класів СІЛЬЧЕНКО ВІРИ ІВАНІВНИ

ТЮТЕНКО ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА

вчитель початкових класів

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Виниченкаи в 2015 році “Початкова освіта” . У Смілянській загальноосвітній школі I – III ступенів №6 працює з 2020 року.
      Має креативне мислення, знаходиться в постійному творчому пошуку. Володіє інформаційно-комунікаційними технологіями. Бере постійну участь у всіх інноваційних формах роботи – творчих групах, інтернет-олімпіадах та інтернет –конференціях, виставках творчих доробок.                                     Вчитель  займається самоосвітою, постійно підвищує свій фаховий рівень, впроваджує у своїй роботі.