ШКОЛА № 6

Початкова школа

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу зображення_viber_2021-02-16_10-46-13-768x1024.jpg
ДМИТРІЄНКО ЛАРИСА АНАТОЛІЇВНА

У Смілянській загальноосвітній школі I – III ступенів №6 працює з 1986 року

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут у 1992 році. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». У 2013-2014 навчальному році – класовод 1 класу. Вже має 7 випусків початківців у нашій школі.

Вчитель добре володіє інформаційно-комунікаційними технологіями. Використовує на уроках презентації, конструктори уроків.

Очолює шкільне методоб’єднання вчителів початкових класів. Постійно збагачує свій педагогічний досвід та ділиться з колегами. Працює у творчій групі вчителів початкових класів на міському рівні.

Під керівництвом вчителя обладнаний один з кращих кабінетів початкових класів у місті.

ПОРТФОЛІО учителя початкових  класів ДМИТРІЄНКО ЛАРИСИ АНАТОЛІЇВНИ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 0L0A0032-1024x683.jpgКРАВЧЕНКО ТЕТЯНА АНДРІЇВНА

учитель початкових класів.  Викладає у 2 класі.

Вже має 4 випуски початківців у нашій школі.

Закінчила Олександрійське педагогічне училище у 1987 році та Уманський державний педагогічний університет у 2011 році. У Смілянській загальноосвітній школі I – III ступенів №6 працює з 1991 року. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» та звання «старший учитель».

Має креативне мислення, знаходиться в постійному творчому пошуку, тісно співпрацює з батьками. Володіє інформаційно-комунікаційними технологіями, проводить уроки з комп’ютерною підтримкою.

У 2013 стала співавтором колективної творчої роботи, яка була представлена на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти -2013» у м. Києві та відзначена дипломом учасника.

У колективі проводить велику громадську роботу, обрана головою первинної профспілкової організації.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 0L0A00203-1-683x1024.jpg

ТЮТЕНКО ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА

учитель початкових класів

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Виниченка в 2015 році “Початкова освіта” .

У  Смілянській загальноосвітній школі I – III ступенів №6 працює з 2020 року.

Має креативне мислення, знаходиться в постійному творчому пошуку. Володіє інформаційно-комунікаційними технологіями. Бере постійну участь у всіх інноваційних формах роботи – творчих групах, інтернет-олімпіадах та інтернет –конференціях, виставках творчих доробок.                                     Вчитель  займається самоосвітою, постійно підвищує свій фаховий рівень, впроваджує у своїй роботі.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу изображение_viber_2022-10-02_21-09-31-757_436x640.jpgСОРОКІНА АННА  ВОЛОДИМИРІВНА

учитель початкових класів

Закінчила Олександрійський педагогічний коледж у 2013 році та Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка  у 2016 році та отримала спеціальності «Вчитель початкових класів» та «Практичний психолог».

У  Смілянській загальноосвітній школі I – III ступенів №6 працює з 2022 року.

Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії». Знаходиться в постійному творчому пошуку.

Володіє інформаційно-комунікаційними технологіями.  Підвищує свій професійний рівень шляхом самоосвіти.

Вносить у свою роботу щось нове та цікаве, використовує авторські розробки для ефективних уроків.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpgПОРТФОЛІО учителя початкових класів СОРОКІНОЇ АННИ ВОЛОДИМИРІВНИ