Школа розвитку та партнерства

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу PDF_file_icon.svg_-834x1024.png
Візитна картка Cмілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6

Найпотужніший  генератор безпеки – відчуття свого дому.

Разом краще!

Ми працюємо на засадах педагогіки партнерства, в основі якої – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками.

Ми – разом!

Учні, батьки та вчителі, об’єднані спільними цілями та прагненнями, є добровільними та зацікавленими однодумцями, рівноправними учасниками освітнього процесу, відповідальними за результат.

Наші цінності:

• повага до особистості;
  • доброзичливість і позитивне ставлення;
  • довіра у відносинах;
  • діалог – взаємодія – взаємоповага;
  • розподілене лідерство (проактивність, право вибору та відповідальність за нього, горизонтальність зв’язків);
  • принципи соціального партнерства (рівність сторін, добровільність прийняття зобов’язань, обов’язковість виконання домовленостей).

Наша місія:

допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти та можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками.