ШКОЛА № 6

Учнівський парламент

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 81755062_2525371157747764_4399552133364449280_o.jpg     “ДУШУ І ТІЛО В РОБОТУ ВКЛАДИ – матимеш з того добрі плоди”

НАРОДНА МУДРІСТЬ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpg

Учнівське  самоврядування  «Від мрії – до дії.
Діяльність, перспективи, пошук»
«Шкільний парламент 7-Я» – форма організації учнівського самоврядування в школі (з досвіду роботи)

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Безымянный.j222pg.jpg

Звіт  про роботи учнівського самоврядування за І семестр  2020-2021 навчальний рік

Структура шкільного Парламенту «7-Я»

Структура учнівського самоврядування в класах

План засідань клубу «Пролісок» з учнями 1-4 класів на 2020-2021 навчальний рік

АВТОРСЬКА ПРОГРАМА клубу «Підліток» з превентивного виховання

Превентивне виховання в школі – це система підготовчих та профілактичних дій вчителя, спрямованих на запобігання формування в дітей негативних звичок, рис характеру. Проявів асоціальної поведінки підлітків та організацію належного контролю за діяльністю школярів.

У Смілянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  №6 діє клуб «Підліток» щодо превентивного виховання учнів , метою якого є:

• поглибити та зміцнити правові знання учнів, популяризувати  знання законів («незнання законів – не звільняє від юридичної відповідальності»);
  • формувати правову культуру школярів, моральні почуття, які б регулювали їхню поведінку;
  • виробити у дітей навички і звички високоморальної поведінки;
  • формувати активну позицію в соціальній сфері, тобто негативне і нетерпиме ставлення до проявів девіантної поведінки. Зібраний матеріал висвітлює роботу клубу «Підліток» за такими напрямами: опис роботи клубу «Підліток» превентивного спрямування( з досвіту роботи);
  • схеми, структура роботи клуба «Підліток» превентивного виховання,
  • використання активних, інтерактивних форм і методів роботи, анкети, тести , тренінги, виховні заходи.

Навчити дітей вести здоровий спосіб життя , не порушувати закони, бути гідними громадянами України- саме такі завдання вирішує клуб «Підліток» превентивного виховання учнів.

КРУГЛИЙ СТІЛ З ДИРЕКТОРОМ ШКОЛИ

Останнім часом прикраси чи подарунки, виготовлені своїми руками, стали досить популярними, оскільки авторські роботи є завжди оригінальними, а також часто єдиними у своєму роді.

Крім того, кожна річ, створена власними руками, зберігає в собі ваше тепло та енергетику – ми доводили це неодноразово, проте щоразу з задоволенням розпочинаємо роботу над новим витвором. За круглим столом з директором школи № 6 міста Сміла Чепкою Лесею Олексіївною творчі учні школи створювали нові прикраси Миколая. Щоб він мав можливість покласти подарунок кожному, хто його заслужив. Учні виготовляли новорічні шапочки та ялинкові прикраси. Зустріч закінчилася чаюванням із тортом та розмовами про свята, що наближаються.