ШКОЛА № 6

Сторінка директора

Низький уклін тобі, наша рідна школо!                                           Щасти ж тобі у всьому і завжди!                     Примножуй свої ювілеї, радій новим успіхам!                           Будь завжди щасливим царством юності                          у мікрорайоні Загребля.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу привітання-1024x727.png

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Безымянный.22jpg.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Безымянный.33jpg.jpg

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Безымянный666jpg-1024x579.jpg

“Гармонізація взаємодії учасників освітнього процесу”

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Безымянный343-1024x574.jpg

Вчителю!

Доля наша така – кожному учневі віддавати частинку себе  – серця, душі, життя, я впевнена, що ви, дорогі наші випускники, це відчули, впевнена, що ви ніколи не забудете дороги до школи, ми вас чекатимемо,  бо  любимо.

Школа…

Пам’ятайте, наша школа   – краща школа не тільки на Загреблі, краща – тому, що вона наша. Вона не зрадила Вас після 9 класу.  Я радію, з того, що сьогодні ми маємо прекрасну нагоду  випускати 11-й. Вірю в те, що  і ви не зрадите нас,  не зрадите тим наукам, які навчали вас жити, бути патріотами, бути вірними і головне – бути щасливими…….

Цікаво для вчителів

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ДІТИ !                                        ШКОЛА ВІДКРИВАЄ ДВЕРІ ДЛЯ ВСІХ,                                                     ХТО   БАЖАЄ НАВЧАТИСЯ!                                          ОГОЛОШЕНО НАБІР УЧНІВ  ДО 1 КЛАСУ  В                           ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ № 6 м. СМІЛА                                   НА 2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ:  ЗМІНИВСЯ ПОРЯДОК ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ

Після прийняття нового закону “Про освіту”  змінився і порядок прийому дітей до першого класу.  Відтепер ніяких конкурсних відборів. За новим законом, за кожною школою закріплять певну територію, майбутні першокласники, які проживають на території обслуговування школи  матимуть право на першочергове зарахування до неї.

Для зарахування дитини до 1 класу батькам, або особам, які їх замінюють, подаються документи:

1) заява батьків+паспорт;                                                                                   2) копія свідоцтва про народження дитини;                                           3) оригінал медичної довідки;                                                                             4) документ, що підтверджує місце проживання.

Звіт  перед  громадкістю  директора  Смілянської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  № 6 за 2019 -2020 н.р.

Звіт керівника навчального закладу перед педагогічним колективом та громадськістю

Ситуації  із реального шкільного життя й способи їх розв’язання.