Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Середня та старша школа

 ЧЕПКА ЛЕСЯ ОЛЕКСІЇВНА
учитель інформатики   вищої кваліфікаційної категорії

Життєве кредо: “Все можливо, на неможливе просто потрібно більше часу!”

 Педагогічне кредо: «Управляй з допомогою розуму, веди з допомогою серця»

     Народилась 25.09.1976 р. у с. Подібна, Маньківського району на Черкащині. Закінчила Маньківську середню школу №2, нагороджена золотою медаллю за особливі успіхи у навчанні.

      З 1993 по 1998 рік здобувала вищу освіту у Черкаському державному університеті ім. Богдана Хмельницького на фізико-математичному факультеті, за спеціальністю вчитель математики та інформатики.

     Після закінчення університету у 1998 році розпочала трудову діяльність на педагогічній ниві у Балаклеївській школі I – III ступенів №1 вчителем інформатики. У 2000 році перейшла на роботу вчителем інформатики у Смілянський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, де з 2008 працювала заступником директора з навчально-виховної роботи.

     У липні 2016 року призначена директором Смілянської ЗОШ I – III ступенів №6, педагогічний стаж роботи – 18 років. Вчитель вищої кваліфікаційної категорії.

    Переможець Всеукраїнського конкурсу «Кращий профспілковий лідер-жінка 2010» серед первинний профспілкових організацій України.

    З 2008 була заступником голови Смілянської організації профспілки освіти.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpg

ПОРТФОЛІО  учителя інформатики ЧЕПКОЇ ЛЕСІ ОЛЕКСІЇВНИ

 

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 291033323_454948639304854_1123654387214936284_n.jpg

          ПЕТРЯК  ЛАРИСА                               МИКОЛАЇВНА

учитель географії  Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6

  • Педагогічний стаж – 28 років
  • Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії, “Старший вчитель”
  • Рік останньої атестації – 2018
  • Рік курсової перепідготовки – 2021

Життєве кредо: «Перемагай терпінням»Rafael Sabatini

Педагогічне кредо:  « Любити свого учня всяким: талановитим чи не дуже, веселим чи сумним, спокійним чи непосидючимСпілкуватися з ним, навчати й радіти, бо учень це свято, яке триває доти, поки ти є разом із ним»  

Професійна мета : Довіра, прозорість та партнерство у стосунках між усіма учасниками освітнього процесу.

Використовую сучасну інформацію:

  • Глобальна інтерактивна геологічна карта-глобус, що містить усі відомі на сьогодні сировинні родовища світу http://www.onegeology.org/
  • Всеукраїнський просвітницький проект «Сім чудес України» це добірка відеоматеріалів про визначні місця України https://7chudes.in.ua/pro-proekt/
  • Локальний пошукач AskCity об’єднує в собі путівники по місту http://city.ask.com/city

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpg ПОРТФОЛІО учителя географії ПЕТРЯК ЛАРИСИ МИКОЛАЇВНИ

 

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Бойко-Марина-Володимирівна.jpg

БОЙКО МАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

учитель зарубіжної літератури

Проблемне питання «Формування творчої особистості засобами художньої літератури»

Життєве кредо: “Віддай людині крихітку себе.За це душа поповнюється світлом” Л.Костенко

Педагогічне кредо:  «Для того, щоб навчати інших,  треба вчитися самому; щоб виховувати інших, треба починати з себе; щоб розвивати інших, самому потрібно постійно розвиватись»  

Професійна мета формування життєво – компетентної особистості.

     Закінчила Черкаський  педагогічний інститут у 1990  році, вчитель зарубіжної літератури та російської мови, вища кваліфікаційна категорія, звання «старший вчитель».

   Ніщо так не возвеличує і не дає право відчути себе людиною, в найвищому розумінні цього слова, як праця, в яку віриш і яку любиш. Саме такою для  Марини Володимирівни  є педагогічна діяльність.

     Марина Володимирівна поширює нові форми педагогічної  роботи, які культивують любов до рідного краю, свого народу, домівки батьків, оберегів національної культури.

      Працюючи з дітьми,  завжди пам’ятає, що кожен  учень має  відчувати: вчитель  є демократичним лідером дітей – доброзичливим, люб’язним, але стійким, вимогливим, послідовним.

      Досвід приходить не зразу, його набувають з роками. Особливо вагоме значення він має у діяльності заступника директора з виховної роботи, адже від того, як педагог може використати у роботі власні методи і прийоми, відшліфовані роками наполегливої праці,  залежить ефективність виховного процесу.

      Не загубити! Не втратити! Відродити! Ось ниточка, яка залишає слід у дитячих серцях та пронизує всю педагогічну діяльність  Бойко Марини Володимирівни.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpg

ПОРТФОЛІО учителя зарубіжньої літератури БОЙКО МАРИНИ ВОЛОДИМИРІВНИ

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу изображение_viber_2022-09-20_10-18-16-914.jpgГВОЗДЬОВА ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА

учитель української мови та літератури Смілянської загальноосвітньої школи I – III ступенів №6 Смілянської міської ради Черкаської області , вища кваліфікаційна категорія, “старший учитель”

Життєве кредо: “ Щоб очі засвітилися від щастя, достатньо одного доброго слова…

Педагогічне кредо: «Сенс людського життя – бути джерелом світла й тепла для інших людей»

Народилась 11.06.1973 р. у м.Карло-Лібкнехтівськ (нині Соледар), Бахмутського району  Донецької області . Закінчила Карло-Лібкнехтівську  середню школу №13.

З 1990 по 1995 рік здобувала вищу освіту у Слов’янському державному педагогічному інституті .

 Трудову діяльність розпочала на посаді вчителя української мови та літератури у Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 у 1993 році. Виконувала обов’язки керівника шкільного методичного об’єднання  учителів української мови та літератури. У 2011 році була призначена на посаду  заступника директора з навчально-виховної роботи Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови Соледарської міської ради Донецької області.

У вересні 2022 року призначена на посаду вчителя української мови та літератури Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13.  Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, “старший учитель”. Педагогічний стаж роботи становить 29 років, стаж на керівній посаді — 11 років.

Переможець обласного інтернет-конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості «Створи шедевр» (2021р.), учасник обласних творчих лабораторій “Сучасні тренди в освіті. Профільне навчання в умовах реформування освіти в Донецькій області”, “СТЕМ-освіта на уроках української мови та літератури”. Презентувала у співавторстві з колегами авторську програму “ Творчий мовно-літературний світ” , створену для підготовки учнів до участі у творчих конкурсах, олімпіадах тощо. Учасник авторських творчих майстерень “Змішане навчання на уроках української мови в Новій українській школі” (2021 р.), “Лайфхаки, або Ненудне ЗНО” (2022р.) при Донецькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpg

 ПОРТФОЛІО учитель української мови та літератури ГВОЗДЬОВОЇ ОЛЕНИ ЛЕОНІДІВНИ

 

        


Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу DSC0871-1-680x1024.jpg

БІЛОКОНЬ ЛЕСЯ МИХАЙЛІВНА 

учитель математики  та фізики  (за дипломом – вчитель математики і фізики)

      У Смілянській загальноосвітній школі I – III ступенів №6 працює з 1994 року.

      Закінчила Черкаський державний педагогічний інститут у 1991 році. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». У 2013-2014 навчальному році – класний керівник 6 класу, завідувач кабінетом математики.

     Вчитель добре володіє інформаційно-комунікаційними технологіями. Використовує на уроках презентації, конструктори уроків, створює цифрові ресурси, які розміщені на сайті ЧОІПОПП. Творчі роботи вчителя надруковані у журналі «Математика у школі».

      У 2013 стала співавтором колективної творчої роботи, яка була представлена на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти -2013» у м. Києві та відзначена дипломом учасника.

     Виконує громадські доручення – займається культурно-масовою роботою у профкомі школи та обрана секретарем педради.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpg


ПОРТФОЛІО учителя математика  та фізики БІЛОКОНЬ ЛЕСІ МИХАЙЛІВНИ

 

   Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу P00525-163000000003333-852x1024.jpg

     ІЛЬЇНА ТЕТЯНА ГЕОРГІЇВНА 

учитель математики вищої кваліфікаційної категорії

Педагогічне  кредо: “Кожна дитина має свій неповторний дар, який потрібно помітити, віднайти, і тоді він засяє, заіскриться, як найкоштовніший діамант.”

За час роботи зарекомендувала себе здібним, творчим, досвідченим педагогом. Має власну науково-теоретичну підготовку, досконало володіє методикою викладання свого предмета. Як вчитель математики працює над проблемою “Впровадження інтерактивних технологій навчання на уроках математики”. На уроках математики впроваджує інноваційні технології, інтерактивні методи навчання, які спонукають учнів до підвищення якості навчальних досягнень, зацікавленості у вивченні предмету.

       Проводить уроки на належному фаховому та методичному рівні, поєднуючи навчальну і розвиваючу мету. На уроках математики впроваджує рівнево-ступеневе навчання, спрямовує свою роботу на розвиток пізнавальної, творчої діяльності учнів. Впроваджує в практику своєї роботи уроки-лекції, уроки-заліки, уроки-відкриття, уроки-захисти, уроки-казки, уроки з комп‘ютерною підтримкою. Проводить роботу, яка забезпечує інтенсивне навчання і самонавчання учнів. Використовуючи різні форми і методи навчання, розвиває в учнів логічне мислення, просторову уяву, увагу, пам‘ять. Жоден урок не проходить без диференційованого підходу до учнів з урахуванням фізичного, розумового, інтелектуального рівня кожної дитини. Для цього використовує різнорівневі завдання як для роботи на уроках, так і для домашніх завдань.

       Проводить певну позакласну роботу зі свого предмету, спонукає до активної участі в підготовці та проведенні математичних тижнів, під час яких проводить конкурси і захисти творчих робіт учнів, математичні вікторини, КВК. Навчає 63 учні, з них на високому рівні – 9 (15%), на достатньому – 26 (41%), якість знань – 56%. Середній бал навчальних досягнень становить 7 балів.

        Працюючи заступником директора з навчально-виховної роботи з 1988 року, проявила себе здібним ініціативним організатором педагогічного і учнівського колективів.

Відносини з колегами, учнями, батьками будує на взаємоповазі та взаєморозумінні.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpg

ПОРТФОЛІО учителя математики ІЛЬЇНОЇ ТЕТЯНИ ГЕОРГІЇВНИ

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 20170503_195123-1-777x1024.jpg

ВИНОГРАДОВА ЛАРИСА МИХАЙЛІВНА

  учитель біології   (за дипломом – вчитель біології та основ сільгосппраці).

       У Смілянській загальноосвітній школі I – III ступенів №6 працює з 2001 року.

      Закінчила Уманський державний педагогічний інститут у 1990 році. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». У 2013-2014 навчальному році – класний керівник 11 класу, завідувач кабінетом біології та хімії. Очолює шкільне методичне об’єднання вчитель природничо-математичних дисциплін.

      Вчитель добре володіє інформаційно-комунікаційними технологіями. Використовує на уроках презентації, конструктори уроків. Займається з обдарованими учнями, які постійно беруть участь у природничих конкурсах «Колосок» та предметних олімпіадах. Учениці В.Ткаченко, О.Компанієнко під керівництвом вчителя стали призерами обласного етапу олімпіад з біології та екології.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpgПОРТФОЛІО учителя біології ВИНОГРАДОВОЇ ЛАРИСИ МИХАЙЛІВНИ

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 31588538_655322571481235_1452873563768881152_n.jpg

МОЦАР  РУСЛАН ВАЛЕНТИНОВИЧ

учитель фізичної культури

     За час роботи у навчальному закладі  вчитель  зарекомендував себе як відповідальний, досвідчений педагог.  Має добрі знання з предмета, який викладає. Забезпечує умови для засвоєння учнями освітніх програм на рівні обов’язкових державних вимог. Уроки проводить з ура­хуванням вікових та психологічних особливостей учнів, відповідно до сучасних вимог організації освітнього процесу.

       На уроках фізичної культури він. забезпечує інтенсивний розвиток в учнів основних рухових якостей з урахуванням сенситивних періодів розвитку дітей шкільного віку. У повсякденній роботі  використовує  в освітньому  процесі  оригінальні, інноваційні ідеї, ефективно використовує в роботі предметно-просторове середовище спортивного залу. Результати мають вихованці  у грі «Котигорошко» та «Сокіл («Джура»).

      Нагороджений подякою управління освіти, молоді та спорту  за якісну організаційну роботу щодо участі рою «Нащадки козаків» у міському етапі  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура) (2018р.), дипломом Української асоціації футболу як переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури  та урок фізичної культури з елементами футболу» у Черкаській області (2019р.). У 2017 році отримав ІІ місце у спартакіаді серед педагогічних працівників з настільного тенісу.

      Відзначається  загальною  культурою і високими моральними  якостями. Дотримується педагогічної етики, поважає гідність учнів. Пропагує здоровий спосіб життя. Вболіває за рідну школу та її учнів. Серед колег, батьків та учнів користується авторитетом та повагою.     Користується повагою серед колег, учнів та батьків.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpg ПОРТФОЛІО учителя фізичної культури МОЦАРА РУСЛАНА ВАЛЕНТИНОВИЧА

 

 

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image0.jpegБОЙКО КСЕНІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

учитель англійської мови Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

Дата народження: 27 вересня 2000р.     Освіта: вища. У 2022 році закінчила Запорізький національний університет. Посада: вчитель англійської мови

Педагогічне кредо: „Optimism is the faith that leads to achievement, nothing can be done without hope and confidence”

Працюю над проблемнимпитанням : Застосування інноваційних технологій   на уроках англійської мови.

Життєве кредо: Бути! Жити! Творити! Світити вільною душею!

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpgПОРТФОЛІО учителя англійської мови БОЙКО КСЕНІЇ ВОЛОДИМИРІВНИ 

 

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу DSC05530.jpg

ТІТОВА ЛІНА ВАЛЕРІЇВНА

            учитель інформатики та                                      трудового навчання

      За час роботи у навчальному закладі  проявила себе,  як висококваліфікований, творчий, досвічений, грамотний, відповідальний педагог, що добре  володіє методикою  викладання предметів трудове навчання та інформатика.   Забезпечує умови для засвоєння учнями освітніх програм на рівні обов’язкових державних вимог. Уроки проводить з ура­хуванням вікових та психологічних особливостей учнів, відповідно до сучасних вимог організації освітнього процесу. Продумуєкожний етап проведення уроків, використовуючи інтерактивні  вправи, різноманітні форми та методи, які розвивають розумове. логічне і математичне мислення. Вміло поєднує колективні, групові та індивідуальні форми роботи.

       Вимагає від учнів глибокого  розуміння теоритичних знань, вчить узагальнувати, систематизувати та застосовувати набуті знання.

      Серед колег, батьків та учнів користується авторитетом та повагою.     Користується повагою серед колег, учнів та батьків.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpg


ПОРТФОЛІО учителя інформатики та трудового навчання ТІТОВОЇ ЛІНИ ВАЛЕРІЇВНИ

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу изображение_viber_2022-09-26_08-59-42-608.jpgШУРУПОВА ОКСАНА ВАСИЛІВНА 

учитель англійської та німецької мов Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6

Моє життєве кредо: «Жодне бажання не дається тобі окремо від сили, здатної його здійснити»

Моє педагогічне кредо:«Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей – талант, вміння їх вирощувати – мистецтво. Але найважливішим є любов до дітей»

Проблема, над якою працюю: Розвиток комунікативних компетенцій учнів на уроках англійської та німецької мов

 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpgПОРТФОЛІО учителя англійської та німецької мов ШУРУПОВОЇ ОКСАНИ ВАСИЛІВНИ