Бібліобар «Усім, що в нас є хороше, ми зобов’язані книзі»

Сьогодні учнів 3 класу запросили до шкільної Урбан бібліотека на бібліобар «Усім, що в нас є хороше, ми зобов’язані книзі»!
Бібліобар в бібліотеці? Чи це можливо? – спитаєте ви. Так, можливо. Якщо ви згадаєте, що книги – це також їжа для розуму та душі. Сьогодні у нашому бібліобарі «Усім, що в нас є хороше, ми зобов’язані книзі» представлені кращі твори сучасних дитячих авторів.
Відвідавши наш бібліобар ви не пошкодуєте, бо маленькі бібліотекарі Волошун А., Грицаєнко А., Шалигін В. зустрінуть вас привітно і доброзичливо зі свіжою пресою та цікавою, пізнавальною і захоплюючою книгою!
Бібліобар – це інноваційно, круто, незвично, інтригуючи. На вас чекають «Усім, що в нас є хороше, ми зобов’язані книзі» на будь – який смак.