«Біль Чорнобиля з роками не зникає»

Весні завжди радіють люди… Та на гірку долю нашої України весна 1986 року принесла страшне горе і чорний смуток. Найстрашніші наслідки аварії на Чорнобильській атомній електростанції проявляються й дотепер. Чорнобиль… Це слово відоме всій планеті. Його й досі вимовляють із тривогою в очах, бо це була найстрашніша катастрофа світового рівня. 26 квітня 2019 року виповнюється 33 роки з моменту страшної техногенної й величезної екологічної біди світового масштабу. Сьогодні на загальношкільній лінійці учнями 6 класу з класним керівником Темченко Н.А., було підготовлено тематичну композицію «Біль Чорнобиля з роками не зникає». Звучала розповідь про ті страшні події для нашої країни, переглянули відео «Чорнобиль минуле і сьогодні». Учні усвідомили масштаби трагічних подій та вшанували загиблих хвилиною мовчання. Вони схилили голови в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії, перед пам’яттю померлих від радіаційного смерчу.