“Весела Калита!!!”

Цьогоріч веселе зимове свято для дітей з піснями, танцями, іграми та калитою підготували й провели класний керівник 2 класу Кравченко Т.А. зі своїми вихованцями. Особливо всім сподобалася забава із калитою. Калита – символ свята, обрядовий корж, що готується на свято Андрія. Гостей також пригощали смачними варениками. Завершилося свято спільною піснею та танком. Учні відтворили один із пластів колоритної української культури. І ще раз показали наскільки самобутньою є наша історія та наші звичаї. А веселощі, гарний настрій та смачні вареники створили незабутні враження та позитивні емоції.