Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Виховуємо патріотів. Зустріч з воїнами – афганцями


Сьогодні в школі проведено урок – зустріч «Ти – вічний біль Афганістан» в межах патріотичного виховання. Проникливою, хвилюючою стала зустріч учнів школи з колишніми воїнами – афганцями, учасниками бойових дій: Діденко І.В. – головою Смілянської Спілки ветеранів Афганістану та Бойко М.М. – учасником бойових дій в Афганістані та АТО. Гості розповіли учням про свої військові будні, в яких було все: і кров, і сльози, і справжня дружба, і товариська підтримка. Саме такі хлопці, до останнього подиху виконували свій військовий обов’язок, довели, що слово патріотизм – це не пусті лозунги, це дійсна любов і відданість Вітчизні. З великою повагою до гостей та настановою до учнів звернулася директор школи Чепка Л.О., яка зазначила, що багато часу минуло з того дня, коли наші війська були виведені з Афганістану, але й сьогодні у збройних силах України проходять службу офіцери і прапорщики, які брали участь в Афганській війні, чий бойовий досвід є цінним надбанням нашої армії та висловила подяку воїнам-афганцям, які, змінивши військову форму на цивільний одяг, зайняли активну громадянську позицію, стали справжніми вихователями юного покоління. Тож маємо надію, що шкільні виховні заходи посіють в душі учнів зерна поваги до славних земляків, а разом з тим, зійдуть і перші паростки шани та любові до рідної землі, що й називається патріотизмом. Подібні заходи виховують в дітях повагу до старшого покоління, цінність людського життя.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031