Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Воркшоп «Україна – країна нескорених».


Цьогоріч Україна втретє долучається до Всесвітнього дня Гідності та Свободи. Ми підготували цікаві завдання для кожного класу, щоб показати, наскільки важливим є почуття власної гідності у кожної окремої людини та народу в цілому. Цього дня, у коридорі школи була розгорнута фотовиставка «Революція Гідності. Як це було», яка діятиме до кінця тижня. На перервах для учнів 5 – 11 класів пройшов воркшоп «Україна – країна нескорених». Працюючи в групах, учні створювали шкільну територію «гідності та свободи»: учні 6 – 8 класів малювали свій власний символ гідності та свободи; 5 класники висловлювали побажання своїй Батьківщині, заповнюючи карту «Я бажаю Україні….», яку для них намалювали учні 9 класу; 10 класники створили ланцюжок «Гідність для мене – це…», а 11 клас створив «Квітку свободи» з цитатами про свободу великих людей. У закладі панувала атмосфера піднесеності, гордості за свою країну та її народ. Учителі початкової школи провели хвилинки пам’яті. Педагоги в доступній для дітей формі розповіли про події, які відбувалися в нашій державі. Як підсумок – діти виготовили паперових журавликів як символ любові до України та намалювали малюнки на тему: «Моя країна – Україна!». А підсумком став флешмоб учнів 1 – 4 класів під гаслом « Ми намалювали Україну»! Всі учні та класні керівники відповідально поставилися до проведення заходу.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031