ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ У ШКОЛІ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ У ШКОЛІ. Щорічно в останній тиждень березня наша бібліотека бере участь у Всеукраїнському тижні дитячого читання. Цього року Тиждень дитячого читання в Україні проходить не в мирний час, але ми всі знаємо, що читання допомагає нам стати більш освіченими, а значить стати більш сильнішими і успішнішими. Тож читаємо більше і перемагаємо ворога разом із книжками! А ще, книга сьогодні, найкраще допомагає нам відволікатися від сумних думок і переживань.