Всеукраїнський тиждень права

З 09 по 13 грудня 2019 року в нашій школі триває Всеукраїнський тиждень права, мета якого ‒ підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини Учні 7 класу з класним керівником Темченко Н.А. на уроці “Права людини” з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини ознайомилися з основними аспектами нормативного регулювання прав і свобод людини та громадянина. Класний керівник звернула увагу на основні права та свободи людини і громадянина, закріплені Конституцією України та Загальною декларацією прав людини. Під час уроку використовували цікаві форми роботи в творчих групах, малювали плакат «В світі права». Працювала «скринька скарг», де учні мали змогу висловити свою думку про права та обов’язки учнів.

Січень 2023