ШКОЛА № 6

ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Word_795x800.jpgПОПЕРЕДЖЕННЯ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ПОВЕДІНКИ СЕРЕД ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ, ЗАПОБІГАННЯ ДИТЯЧИХ САМОГУБСТВ

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpg Загроза суїциду у дитячому середовищі

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу презентація_800x749.jpgПРОФІЛАКТИКА   СУЇЦИДАЛЬНОЇ ПОВЕДІНКИ У ПІДЛІТКІВ

ІНТИМНЕ СЕЛФІ В ІНТЕРНЕТІ — ЖАРТ ЧИ НЕБЕЗПЕЧНИЙ РИЗИК?

Пам’ятка для батьків “Ми за дитинство без насильства!”

Деякі питання організації виховного
процесу у 2020-2021 н. р. щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок

Інформація для батьків “Що треба знати батькам про насильство…”

«Відповідальне батьківство» Правопросвітницька кампанія «Відповідальне батьківство» загальнонаціонального правопросвітницького  проекту «Я маю право!»

ПОРАДИ «ВИХОВАННЯ В ДІТЕЙ ІНТЕРЕСУ ДО ЧИТАННЯ»

1. Доки дитина росте, показуйте їй малюнки та збірки оповідань. Кольори та форми вразять її, а слухання спонукає до вивчення.

2. Читайте вашій дитині газети, інструкції на коробках з-під солодощів тощо. Це дуже важливо для дитини.

3. Читання перед сном повинно стати регулярною сімейною традицією.

4. Заохочуйте дітей до читання вголос у той час, коли ви готуєте, прасуєте, шиєте, займаєтесь пранням білизни.

5. Короткий вірш – це найкращий спосіб привернути увагу на деякий час. Не забувайте про поезію!

6. Використовуйте телебачення, щоб привернути увагу до читання. Більше читайте про людей, країни та різні речі, котрі цікавили вашу родину після перегляду телепередач.

7. Тримайте вдома безліч матеріалів для читання. Дитячу літературу зберігайте на нижніх полицях, щоб діти могли її легко дістати.

8. Нехай ваша дитина часто бачить і вас за читанням.

9. Розмовляйте з дитиною стосовно того, про що читаєте.

10. Даруйте дітям книги. Цим ви даєте зрозуміти, що книги особливі. Ніколи не пізно заохотити дитину до читання.

Відповідальність батьків за виховання, навчання та розвиток дітей

ПРОЕКТ “Я маю право”

Інформація Смілянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. №6 щодо проведення в школі правопросвітницької кампанії «Відповідальне батьківство»

Буклет_Правова відповідальність підлітків