Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Відповідальне лідерство


Школа – це співучий вулик дитячих мрій і захоплень. Вона живе своїм особливим життям. Це не просто приміщення, де навчаються діти, це –дитяча Дзвінка Країна. Вона притягує до себе, приваблює нестримною радістю, веселим сміхом і чистотою дитячої душі. Тут ростуть і навчаються школярі здобувати якості лідерства. Тому, на чергове засідання лідерів з директором школи Чепкою Л.О. зібралися представники 5 – 11 класів. Лідери школи обговорили підвищення ефективності учнівського самоврядування через виховання лідерів нового покоління, накреслили план роботи на ІІ семестр, внесли пропозиції і запросили до цікавого шкільного життя всіх бажаючих. Головне завдання таких зустрічей – виховання творчої, соціально активної особистості, здатної до саморозвитку і самореалізації. Такі засідання допомагають суттєво покращити позашкільну роботу і посилити відповідальність учнів за доручену справу, згуртовують учнівський колектив, сприяють ефективному входженню в доросле життя.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930