Відповідальне лідерство

Школа – це співучий вулик дитячих мрій і захоплень. Вона живе своїм особливим життям. Це не просто приміщення, де навчаються діти, це –дитяча Дзвінка Країна. Вона притягує до себе, приваблює нестримною радістю, веселим сміхом і чистотою дитячої душі. Тут ростуть і навчаються школярі здобувати якості лідерства. Тому, на чергове засідання лідерів з директором школи Чепкою Л.О. зібралися представники 5 – 11 класів. Лідери школи обговорили підвищення ефективності учнівського самоврядування через виховання лідерів нового покоління, накреслили план роботи на ІІ семестр, внесли пропозиції і запросили до цікавого шкільного життя всіх бажаючих. Головне завдання таких зустрічей – виховання творчої, соціально активної особистості, здатної до саморозвитку і самореалізації. Такі засідання допомагають суттєво покращити позашкільну роботу і посилити відповідальність учнів за доручену справу, згуртовують учнівський колектив, сприяють ефективному входженню в доросле життя.

Червень 2023