Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Від учнівського самоврядування до лідера


Коли діти, разом із учителями, змінюють шкільне життя і бачать результат, у багатьох з них буквально виростають крила. Дехто зі школярів навіть не лише готовий очолювати осередки учнівського самоврядування, але й прагне стати справжнім лідером у своєму середовищі. Ми готуємося до виборів нового президента школи, тому оголосили виборчу кампанію. Кандидати писали свої програми, виготовляли агітаційні листівки. Свої кандидатури подали дві учениці – Гульбіщева Юлія та Рожок Катерина, учениці 7 класу. Сьогодні на черговому засіданні з директором школи «Лідер» кандидатки презентували свої програми, план дій на найближчий час, кожна хотіла переконати в тому, що саме вона зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним. Своїм баченням успішної роботи нового президента шкільного парламенту поділилася директор школи Чепка Л.О. та побажала новому президенту плідної роботи в учнівському самоврядуванні.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728