Від учнівського самоврядування до лідера

Коли діти, разом із учителями, змінюють шкільне життя і бачать результат, у багатьох з них буквально виростають крила. Дехто зі школярів навіть не лише готовий очолювати осередки учнівського самоврядування, але й прагне стати справжнім лідером у своєму середовищі. Ми готуємося до виборів нового президента школи, тому оголосили виборчу кампанію. Кандидати писали свої програми, виготовляли агітаційні листівки. Свої кандидатури подали дві учениці – Гульбіщева Юлія та Рожок Катерина, учениці 7 класу. Сьогодні на черговому засіданні з директором школи «Лідер» кандидатки презентували свої програми, план дій на найближчий час, кожна хотіла переконати в тому, що саме вона зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним. Своїм баченням успішної роботи нового президента шкільного парламенту поділилася директор школи Чепка Л.О. та побажала новому президенту плідної роботи в учнівському самоврядуванні.