Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Віртуальна гра-подорож «Новий рік в країнах світу»


Закінчуються веселі новорічні свята, але Новий рік – улюблене дитяче свято, саме Діду Морозу діти пишуть листи про свої успіхи, поведінку. В різних країнах зустріч Нового року теж пов’язана із традиціями, що збереглися з найдавніших часів. У шкільній бібліотеці відбувся захоплюючий захід – віртуальна гра-подорож «Новий рік в країнах світу», учні початкових класів, які на уявному новорічному експресі мандрували країнами світу. Настрій у присутніх був чудовий, тому зустріч перетворилася у свято радісного спілкування, коли кожен відчув себе причетним до див, які відбуваються в світі. Кожен з учнів мав змогу розповісти про свої бажання на наступний рік. Повернутися в Україну, у дивосвіт звичаєвої народної символіки і рідного слова дітям з радістю помогли учні, які читаючи вірші про Різдво та рідну Україну.Ця бібліотечна зимова подорож допомогла дізнатися про цікаві традиції, про новорічних чарівників, запозичити найкраще.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930