Вітаємо з Днем Збройних сил України

Українська армія сьогодні – це потужне військове формування, здатне захистити соборність, незалежність держави. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронить честь і свободу рідної землі, віддаємо належне їхній звитяжній, суворій праці, відданості своєму народу, вірності військовій присязі. Напередодні Дня збройних сил України учні школи привітали гостей – військовослужбовців 115- окремого радіотехнічного батальйону в/ч –А3335 з професійним святом святковим концертом. Гості у відповідь розповіли дітям про те, як своєю працею оберігають мирне небо над нашими головами та спокій. Діти із задоволенням слухали гостей, задавали питання, а потім із гордістю робили фото з військовослужбовцями.