«Вітаємо наших захисників!»

Післязавтра за вікном шостий день зими, шостий день грудня, а це означає, що весь український народ вшановує своїх захисників і відзначає День Збройних Сил України.З нагоди свята ми запросили на святкову зустріч військовослужбовців Збройних Сил України – 115- окремого радіотехнічного батальйону, військової частини – А3335. В залі школи приємно бачити людей, які захищають наше мирне небо і незалежність України в 21 столітті. Військовослужбовців радо привітала директор школи Чепка Л.О. та побажала мирного неба, міцного здоров’я, добробуту та щастя. Зі словами вдячності звернулися до учнів та педколективу командир військової частини А3335, майор Отвиновський Є. С. та заступник командира Федоренко Я.А. , які подякували учням за святкову зустріч та вручили педагогічному та учнівському колективу подяку за співпрацю з військовослужбовцями. Вітаємо зі святом!

Січень 2023