Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

«Дарунки Пані осені»”


За вікнами осінь… Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб. Саме в цю пору року природа щедра на матеріали для виробів: осінні квіти, гірлянди з жовтого листя, грона горобини, овочі, фрукти, ягоди, шишки і т.д.Щороку у вересні ми проводимо виставку осінніх композицій. Цього року виставка пройшла під назвою «Дарунки Пані осені». На виставці були представлені найрізноманітніші роботи: квіткові букети, вироби з природного матеріалу, композиції з овочів. Учасниками були учні 1 – 5 класів та їх батьки. Вражало розмаїття природного матеріалу і фантазія учасників. Учні та їх батьки з натхненням підійшли до створення композицій, проявили свої осінні фантазії, уміння в поробках з природного матеріалу та надали можливість насолодитися золотими кольорами осені, запахом її дарів. Дякуємо всім дітям та їх родинам за створення осінніх композицій.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728