«Дарунки Пані осені»”

За вікнами осінь… Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб. Саме в цю пору року природа щедра на матеріали для виробів: осінні квіти, гірлянди з жовтого листя, грона горобини, овочі, фрукти, ягоди, шишки і т.д.Щороку у вересні ми проводимо виставку осінніх композицій. Цього року виставка пройшла під назвою «Дарунки Пані осені». На виставці були представлені найрізноманітніші роботи: квіткові букети, вироби з природного матеріалу, композиції з овочів. Учасниками були учні 1 – 5 класів та їх батьки. Вражало розмаїття природного матеріалу і фантазія учасників. Учні та їх батьки з натхненням підійшли до створення композицій, проявили свої осінні фантазії, уміння в поробках з природного матеріалу та надали можливість насолодитися золотими кольорами осені, запахом її дарів. Дякуємо всім дітям та їх родинам за створення осінніх композицій.