Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

День Здоров’я


Сьогодні в рамках Олімпійського тижня ми провели день Здоров’я Участь у його проведенні брали учні 1-11 класів та маленькі гості дитячого садочка №11 «Зірочка». Розпочався день загальношкільною зарядкою та лінійкою – відкриттям Дня Здоров’я. Дівчата 11 класу організували флешмоб, в якому брали участь всі учні школи та вчителі. До учнів 5 – 6 класів на олімпійський урок завітали гості з клубу карате «Монарх» тренер Пітенко С.А. та його вихованки. Діти були у захваті. Для школярів 2-4 класів та для малят садочку були проведені естафети «Веселі старти». Цей традиційний вид змагань для молодших школярів завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників та вчителів. Учні 5-11 касів взяли участь у спортивному квесті «Спорт – це дружба», під час якого шукали скарби. А завершився день нагородженням переможців. Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники заходів. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Олімпійський Тиждень був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930