“День Європи в Україні”,

День Європи — це свято Європейського Союзу, що відзначається як День Шумана, на ім’я міністра закордонних справ Франції Робера Шумана який 9 травня 1950 року звернувся до лідерів європейських країн із пропозицією почати процес об’єднання Європи. Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність. У День Європи Європейський Союз виходить на вулиці України, щоб разом з українцями показати, що Україна — частина Європи. Напередодні Дня Європи ми проводимо цікаві заходи. Для учнів 8 класу вчитель англійської мови Клячко Т.М. 14 травня провела онлайн гру – квест “Галопом по Європі”, де діти в цікавій формі мандрували країнами Європи.