«Диво починається, свято наближається»

Сьогодні у шкільній бібліотеці було проведено читацьке дефіле під назвою «Диво починається, свято наближається», присвячений зимовим святам. Переглянувши книжкову виставку літератури, учні початкової школи знайшли багато художніх творів – оповідань, притч, віршів, чарівних історій, збірник прислів’їв і приказок про зимові свята. Також учнів зацікавили пізнавальні книги й енциклопедії, у яких вони прочитають про традиції відзначення новорічних свят в Україні та світі й різноманітні прикмети, що стосуються цього періоду.