ШКОЛА № 6

До Дня рідної мови!

На уроках зарубіжної літератури ми знайомимося з творами письменників світу, які пишуть для нас на своїй рідній мові. Та, хто ж ті перекладачі, які дають нам можливість знайомитися з класикою світової літератури. Саме про українських перекладачів, про цінність кожної мови говорили ми на уроці, присвяченому Міжнародному дню рідної мови, який підготувала та провела вчитель зарубіжної літератури Бойко М.В. Учні 6 -7 класів підготували цікаві повідомлення про українських митців слова, які перекладають для нас твори на українську, нашу рідну мову, послухали роздуми Езопа про “язик”, спробували себе у ролі перекладачів та під час челенджу «Я за єдину Державну мову!» висловлювали свої думки.

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЯКОСТІ ОСВІТИ

ПРИВІТАННЯ ЧЕПКОЇ ЛЕСІ ОЛЕКСІЇВНИ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ ІЗ ЗАКІНЧЕННЯМ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

До уваги батьків майбутніх першокласників!

ДЗВЕНИ ОСТАННІЙ ДЗВОНИКУ!!!

Квітень 2021