Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

До Дня українського козацтва в шкільній Урбан – бібліотеці відбувався захід «Козацька слава України» з учнями 2 класу.


До відзначення Дня українського козацтва в шкільній Урбан – бібліотеці відбувався захід «Козацька слава України» з учнями 2 класу. Бібліотекар Куценко С.Л. та класний керівник Сільченко В.І. підібрала матеріал відповідно віку дітей. Діти переглянули відео «Виникнення українського козацтва» . Учениці 7 класу Гордієнко К. та Висоцька А. провели вікторину «Сторінками історії козацтва». Другокласники складали пазли, відгадували загадки по даній темі. Між відповідними завданнями були підготовлені художні номери: читали вірші та звучала пісня у виконані Дзюбло Антона. Захід пройшов на позитиві. Учні отримали не лише нові знання а й кожен учасник мав змогу показати свої інтелектуальні здібності, а також ерудицію та винахідливість, чим довели, що ми є нащадками славного козацького роду, що в наших жилах тече кров сміливих, відважних, розумних людей – вільних козаків.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930