Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Ділова гра з елементами тренінгу


Досить часто в педагогічній практиці та соціально-психологічній роботі закладів освіти виникає проблема девіантної поведінки. І хоча ця проблема не нова, способи її подолання різноманітні все ж універсального рецепту немає. Адже, як кожна життєва складність унікальна, так і підхід до дитини, яка переживає цей стан – повинен бути індивідуальним. Як працювати з такими дітьми, як здолати барьєри та проблеми, що таке адикція, – саме такі питання постали перед класними керівниками на методичному об’єднанні під час ділової гри з елементами тренінгу «Соціальні чинники девіантної та адиктивної поведінки учнів, який провела ЗДВР Бойко М.В. Цікаві форми роботи, рольові ігри, вирішення проблемних питань дали можливість кожному учаснику заходу висловити свою думку, спробувати себе в ролі «важкої дитини». Очікування від заходу у всіх учасників збулися.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728