ШКОЛА № 6

Екскурсія до музею спорту Шевченківського будинку фізкультури «Локомотив»

Сьогодні свій Олімпійський урок учні 9 класу з класним керівником Темченко Н.А. та вчителем фізкультури Моцаром Р.В. провели у Музеї спорту Шевченківського будинку фізкультури «Локомотив». Широко відкритими очами дивилися хлопці на світлини відомих спортсменів нашого міста, знайомилися з історією розвитку спорту в Смілі, спробували свої сили на спортивних тренажерах. І мабуть, кожен потайки впевнено мріяв, що колись і його фото буде в цьому музеї, адже і серед них є спортсмени, які вже мають відмінні спортивні результати і нагороди. Дякуємо працівникам музею за надану можливість у проведені Олімпійського уроку.

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЯКОСТІ ОСВІТИ

ПРИВІТАННЯ ЧЕПКОЇ ЛЕСІ ОЛЕКСІЇВНИ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ ІЗ ЗАКІНЧЕННЯМ 2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

До уваги батьків майбутніх першокласників!

ДЗВЕНИ ОСТАННІЙ ДЗВОНИКУ!!!

Вересень 2021