Закриття табірної зміни в школі №6 м. Сміла

Сьогодні відбулося закриття табірної зміни зі святковим концертом та солодощами. Відзначення цього дня – традиція , яку створив табір і намагається дотримуватися кожного року. В такій атмосфері немає кращих чи гірших, всі однаково щасливі, радісні, усміхнені. Попереду літні канікули. Все, що складало насолоду життя в пришкільному таборі відпочинку «Шанс», було результатом чіткої і обдуманої роботи маленького колективу вчителів , які засвоїли, що табір – це місце, де проходить робота з організації змістовного дозвілля та виховання, де проводяться заходи, які поєднують в собі не тільки відомості з різних галузей знань, а й елементи гри, змагання, тренінгу, які розвивають пізнавальні інтереси, творчі здібності дітей і підлітків.