Щороку в четверту суботу листопада Україна запалює свічки пам’яті, вшановуючи мільйони жертв Голодомору 1932 – 1933 років та інших штучних голодів. Учні та вчителі школи активно приєдналися до акції, запаливши свічечку пам’яті. Нехай світло свічок у вікнах кожної української домівки стане символом єдності, скорботи та незламності.






