Засідання клубу “Пролісок”

Учні 1 класу зібралися 1 березня на заняття в клубі «Пролісок», яке провела педагог – організатор Темченко Н.А. , щоб поспілкуватися про домашніх улюбленців. Тварина стала вірним другом людини ще в прадавні часи, коли наші пращури змогли приручити диких звірів. І тепер ми вже не можемо уявити наше життя без — веселого, пильного, вірного та відданого друга і охоронця – собаки, без кота — поважного та вусатого мишолова . Віддаємо ми шану і іншим домашнім улюбленцям. Іноді ми тварин називаємо нашими меншими братами. Першокласники охоче переглянули відео «Все навколо котячі», демонстрували їх повадки, та малювали своїх улюбленців.

Січень 2023