Щорічно 3 грудня Міжнародний день людей с особливими потребами нагадує суспільству про проблеми таких дітей , привертає увагу до численної верстви населення, яка має вроджену чи набуту інвалідність і потребує постійної турботи та допомоги оточуючих.Учні 5 – 9 класів взяли активну участь у шкільній акції «З любов’ю в серці». На «Стіні доброти» в сердечках побажань, які під час воркшопу виготовили діти 1 – 4 класів, учні зверталися до дітей з особливими потребами зі словами підтримки,добра, віри, бажали сил, терпіння і витримки. Виховуючи чуйність та співчуття у серцях майбутнього покоління, ми сприяємо усвідомленню і розумінню того, що інвалідність – це не вирок!






