ШКОЛА № 6

Сьогодні у шкільній бібліотеці відбувся захід у форматі Літературна вітальня присвячена до 150 –річчю з дня народження Лесі Українки «Вічна у віках». Учениці 6 класу Волошун А, Грицаенко А., Шапошнік К та Ваганова О. познайомили учнів початкової школи з життям та творчістю видатної української поетеси Лесі Українки. В бібліотеці була організована виставка: автопортрети, ювілейні викладки літератури, вірші поетеси. Шкільний бібліотекар Куценко С.Л. провела вікторину «Дещо з невідомого про Лесю Українку». Діти переглянули відео, читали вірші, казки та познайомилися з творами , що увійшли до Золотого фонду української дитячої літератури. Ми – земляки славетної поетеси Лесі Українки, і цим можемо пишатися.

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЯКОСТІ ОСВІТИ

ПРИВІТАННЯ ЧЕПКОЇ ЛЕСІ ОЛЕКСІЇВНИ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ ІЗ ЗАКІНЧЕННЯМ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

До уваги батьків майбутніх першокласників!

ДЗВЕНИ ОСТАННІЙ ДЗВОНИКУ!!!

Квітень 2021