Майстер – клас «Моя професія: консультаційна мережа».

Для учнів 8 класу батьками класу було проведено майстер – класи «Моя професія: консультаційна мережа». Хто, як не мати і батько дадуть слушну пораду, поділяться досвідом, майстерністю. Мами Крутенко Л.В. та Матосова І.І продемонстрували професію перукаря та кулінара. Діти були в захваті, задавали багато питань, записували рецепти, приміряли нові зачіски. Ми впевнені, що такі зустрічі допоможуть дітям у різнобарвному світі професій. Дякуємо мамам за плідну роботу!.