Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Ми тебе пам’ятаємо, Тарасе!


Під такою назвою 15 березня в нашій школі відбулася підсумкова лінійка, присвячена 205-річчю від Дня народження Кобзаря. На святкуванні були присутні учні з 1 по 11 клас, батьки, вчительський колектив. На сцені портрет геніального митця, сильної та мужньої особистості. Здавалося, що його погляд доходить до серця кожного присутнього. Завдання заходу полягало в тому,щоб ще раз нагадати життя та творчість нашого співвітчизника. Тематичне театралізоване літературно –музичне дійство підготували учні 7 та 10 класів під керівництвом вчителя української мови і літератури Цьоми Л.О. На сцені відбувалася справжня вистава, де головним героєм постала велична особистість Великого Кобзаря. Діти пройшлися сторінками життя та творчості Тараса Шевченка. Присутніх ознайомили із цікавими фактами з життя поета. Школярі, вдягнені у національні костюми, розповідали про життя Поета; показали сценку із творів поета, співали пісні на вірші Кобзара. Святкування Шевченківських днів на цьому не завершуються. Спогади, емоції та сльози, що виступали на очах під час свята, обов’язково зроблять нас кращими, світлішими та терпимішими один до одного. Дадуть змогу пригадати, що ми – українці, діти славетного Кобзаря. Тож плекаймо ці почуття в своїй душі, і, як вчив Тарас: «Учитеся, брати мої, думайте, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь!».

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930