«Молодь обирає здоров’я»

Кожного року в нашій школі проводиться тиждень антиалкогольної та антинаркотичної пропаганди з метою попередження негативних явищ серед учнівської молоді, формування здорового способу життя учнів та профілактики попередження вживання алкогольних, тютюнових і наркотичних виробів . Розпочався тиждень з випуску інформаційного стенда «Молодь обирає здоров’я» з висловлюваннями-закликами до здорового способу життя та гасла проти куріння, вживання алкоголю та наркотиків. Учні школи взяли участь у фотолистівці «Я проти поганих звичок !!!! Приєднуйся!!!!!»