«Моя рідна Україно, я твоя мала частина».

Сьогодні, у День Соборності України, в 1 класі класний керівник Сільченко В.І провела урок-подорож «Моя рідна Україно, я твоя мала частина». Діти закріпили знання про Україну, добирали найкращі слова про рідну неньку Україну, вчили її державні і народні символи, традиції, розвивали українське мовлення і культуру поведінки. Були проведені різні форми роботи. Учні розповідали вірші, співали, відгадували загадки, проводили ігри малювали сердечка любові до своєї батьківщини. Свою любов до рідної країни першокласники проявили і у своїх малюнках «Україна – моя країна». А закінчився захід маленьким флешмобом «Моє серце – тобі Україна!»

Січень 2023