Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

«Моє уявлення майбутньої професії»


Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного, хто здатний працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів, обрати свій, єдиний. І справді, дуже нелегко розібратися у такому великому розмаїтті професій. З метою реалізації ділових можливостей та формування в учнів перспективи майбутнього 22листопада організовано участь учнів 9 класу у корекційно-розвивальному занятті «Розвиток профорієнтаційних знань старшокласників», яке провів практичний психолог школи Коломієць Роман Сергійович. Перегляд відео, цікаві тести, анкетування та жвава дискусія дали змогу учням відчути специфіку і важливість кожної професії. Протягом заходу психолог школи ознайомив старшокласників із місцем професії в житті людини, систематизацією професій, співставлення схильностей та здібностей дитини в контексті вибору професії, та розповів про ринок професій, щоб вони могли свідомо визначитися з майбутнім вибором у житті.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728