«Моє уявлення майбутньої професії»

Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного, хто здатний працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів, обрати свій, єдиний. І справді, дуже нелегко розібратися у такому великому розмаїтті професій. З метою реалізації ділових можливостей та формування в учнів перспективи майбутнього 22листопада організовано участь учнів 9 класу у корекційно-розвивальному занятті «Розвиток профорієнтаційних знань старшокласників», яке провів практичний психолог школи Коломієць Роман Сергійович. Перегляд відео, цікаві тести, анкетування та жвава дискусія дали змогу учням відчути специфіку і важливість кожної професії. Протягом заходу психолог школи ознайомив старшокласників із місцем професії в житті людини, систематизацією професій, співставлення схильностей та здібностей дитини в контексті вибору професії, та розповів про ринок професій, щоб вони могли свідомо визначитися з майбутнім вибором у житті.