Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

“Мої права через самоврядування”


Роль учнівського самоврядування в сучасній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі. Сьогодні на засіданні лідерів учнівського самоврядування з директором школи ми обговорили питання прав дитини та як ми можемо реалізовувати їх в школі. Директор школи Чепка Л.О. на початку зустрічі провела дайджест – діалог «Дій в правовому полі». Головним меседжем стала думка, що шкільне самоврядування – крок до успіху, якого може досягнути кожен. Головне, мати бажання бути активним його учасником, здатним кваліфіковано, компетентно здійснювати діяльність в будь–якому напрямі, усвідомлювати свої обов’язки і ефективно їх виконувати. Психолог школи Соколова О.І. провела цікаві вправи з елементами тренінгу щодо прав дитини в суспільстві. Учасники в ігровій формі вчилися шанувати закони України, збагатили свої знання з правової свідомості.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728