“Мої права через самоврядування”

Роль учнівського самоврядування в сучасній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі. Сьогодні на засіданні лідерів учнівського самоврядування з директором школи ми обговорили питання прав дитини та як ми можемо реалізовувати їх в школі. Директор школи Чепка Л.О. на початку зустрічі провела дайджест – діалог «Дій в правовому полі». Головним меседжем стала думка, що шкільне самоврядування – крок до успіху, якого може досягнути кожен. Головне, мати бажання бути активним його учасником, здатним кваліфіковано, компетентно здійснювати діяльність в будь–якому напрямі, усвідомлювати свої обов’язки і ефективно їх виконувати. Психолог школи Соколова О.І. провела цікаві вправи з елементами тренінгу щодо прав дитини в суспільстві. Учасники в ігровій формі вчилися шанувати закони України, збагатили свої знання з правової свідомості.