Навчання з пожежної безпеки

28 вересня в нашій школі відбулось навчання з пожежної безпеки. За “легендою” у кабінеті праці відбулось загоряння та виникла пожежа, яка швидко розповсюджується. Дії колективу навчального закладу були достатньо професійними: було оголошено про евакуацію учнів та персоналу, відкриті додаткові виходи, евакуація учнів відбувалася грамотно, діти не створювали паніки і заторів, а швидко покидали приміщення школи через додаткові виходи. Вчителем біології Виноградовою Л.М. та учнями 10 класу було підготовлено показ надання першої медичної допомоги постраждалим під час пожежі. Під час тренувань діти мали можливість познайомитися з роботою пожежної бригади, які прибули до школи та продемонстрували дії пожежних . Учні 6 класу на уроці з основ здоров’я ( вчитель Бойко М.В.) обговорили тему, коли вогонь – друг, а коли – ворог, та переглянули презентацію. Після тренувань заступником директора з навчально – виховної роботи Ільїної Т.Г. було підведено підсумки заходу. Такі тренування дають можливість усім учасникам відпрацювати дії, необхідні під час оперативного реагування у разі виникнення реальної надзвичайної ситуації. Це дасть можливість зберегти майно і, що більш важливо, – життя та здоров’я учнів..

Січень 2023