Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Навчання з пожежної безпеки


28 вересня в нашій школі відбулось навчання з пожежної безпеки. За “легендою” у кабінеті праці відбулось загоряння та виникла пожежа, яка швидко розповсюджується. Дії колективу навчального закладу були достатньо професійними: було оголошено про евакуацію учнів та персоналу, відкриті додаткові виходи, евакуація учнів відбувалася грамотно, діти не створювали паніки і заторів, а швидко покидали приміщення школи через додаткові виходи. Вчителем біології Виноградовою Л.М. та учнями 10 класу було підготовлено показ надання першої медичної допомоги постраждалим під час пожежі. Під час тренувань діти мали можливість познайомитися з роботою пожежної бригади, які прибули до школи та продемонстрували дії пожежних . Учні 6 класу на уроці з основ здоров’я ( вчитель Бойко М.В.) обговорили тему, коли вогонь – друг, а коли – ворог, та переглянули презентацію. Після тренувань заступником директора з навчально – виховної роботи Ільїної Т.Г. було підведено підсумки заходу. Такі тренування дають можливість усім учасникам відпрацювати дії, необхідні під час оперативного реагування у разі виникнення реальної надзвичайної ситуації. Це дасть можливість зберегти майно і, що більш важливо, – життя та здоров’я учнів..

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031