Педагогічний онлайн-діалог з теми «Виклики та ресурси».

Сьогодні відбувся педагогічний онлайн-діалог з теми «Виклики та ресурси». За участі заступника директора школи з виховної роботи, практичного психолога, соціального педагога та класних керівників 1-4 класів захід пройшов у формі групової інтервізії педагогів – «зустрічі рівних». Учасники мали можливість задати присутнім важливі фахові питання, що турбують їх сьогодні, та отримали відповіді й поради від колег. Модератор зустрічі Коломієць Р.С. також запропонував обговорити актуальні теми «Стійкість у нестійкому світі» та «Баланс сфер життя – важлива умова досягнення цілей». За відгуками учасників сама атмосфера зустрічі стала додатковим ресурсом для педагогів.

Січень 2023