“Поезія – це завжди неповторність…”

Хтось з великих сказав, що коли у календарі немає нічого, а душа прагне свята, то потрібно придумати маленьке свято і відзначити його. Саме таке свято для душі й відбулося сьогодні в стінах нашої школи. До нас на зустріч з поезією, в рамках місячника бібліотеки, завітала шановна людина міста – художниця, поетеса, письменниця Ніна Василівна Корсунь. Цікавою була розповідь про дитинство та юність письменниці. Ми, ніби всі поринули у ті минулі роки, про які розповідала гостя. Це поетеса, віршам якої притаманні щирість, поєднання особистого і громадянського, гостре відчуття сучасності. Ніна Василівна розповіла нашим учням про збірки своїх творів, читала власні поезії, кожна з яких має свою історію. Людина з великої букви, творча особистість, яка має талант від Бога: вміння і бажання писати вірші, якими вона оспівує, прославляє жіночу долю, кохання, любов до Батьківщини. На згадку про себе Ніна Василівна подарувала нам збірки своїх творів. Юна поетеса нашої школи, Ревекка Гаган, продекламувала і свій новий, надзвичайно красивий вірш. Наші учні, сповнені позитивними емоціями, дякували гості за приємну розмову, а потім сфотографувались на пам’ять про зустріч. Ця зустріч не залишила нікого байдужими. Дякуємо Вам, Ніно Василівно!!!!