1 червня — це не лише початок омріяних літніх канікул, а й чудова нагода провести час разом із шкільною родиною. Сьогодні для учнів 5-7 класів було організовано яскравий та динамічний день.Розпочалися заходи зі спортивної естафети, де діти продемонстрували чудову фізичну підготовку, згуртованість та волю до перемоги.
Чудовим завершенням активного дня став відпочинок у міському парку. Опинившись у затишку природи, діти змогли розслабитися після змагань, пограти в настільні ігри, поспілкуватися та просто насолодитися першим теплим літнім днем.Бажаємо всім безпечного, мирного та відновлюючого літнього відпочинку.






