Привітання ветерану

Цими передсвятковими днями учні 4 класу з класним керівником Кравченко Т.А. завітали в гості до ветерана Великої Вітчизняної війни Величка Бориса Митрофановича, і подякували йому за самопожертву і відвагу, з якою він прокрокував усі воєнні роки. Діти привітали зі святом та побажали йому та його родині здоров’я, злагоди та довгих років життя. Затамувавши подих, діти слухали розповідь про важкі випробування, що випали на долю народу у ті пекельні роки війни та нелегкий повоєнний час. Борис Митрофанович показав дітям нагороди та чисельні медалі. На останок 97-річний герой побажав усім нам мирного неба над головою. Ця зустріч надовго залишиться у їхній пам’яті.