Прощання з букварем!

Весело, із сюрпризами та казковими персонажами пройшло свято прощання з Буквариком у 1 класі, яке організувала класний керівник Сільченко В.І. З нагоди радісного, і разом з тим трішки сумного свята в житті маленьких першокласників, зібралися гості – вчителі, учні, батьки. Винуватці свята із почуттям відповідальності та власної значущості продемонстрували все те, чого вони навчилися за цей рік у школі. Перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, танці не залишили байдужими нікого. Свято закінчилось та спогади про нього будуть з нами все життя. Гарної Вам мандрівки стежинами знань, маленькі школярі!