Рада школи – “педагогіка партнерства”

Ми, у школі №6, твердо впевнені, що навчання дитини — це тристоронній процес, де участь обов’язково беруть не тільки сам учень та школа, а й батьки. Тому, як ми не втомлюємось повторювати, ми приймаємо до школи не лише дитину, а й всю її родину. І тому продовжуємо залучати до співпраці учнів, батьків та педагогічних працівників. Рада школи — важливий орган, який допомагає нам втілювати зовсім нові ідеї. І рішення , прийняті колегіально, цим зібранням для нас є важливими та першочерговими для втілення. «Педагогіка партнерства» – ось тема першого засідання Ради школи. Дякуємо всім батькам за підтримку!