Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Разом до Нової школи


Реформа НУШ крокує, здається неможливо швидко змінити традиції, що складалися в Україні упродовж багатьох років. Проте зміни вже розпочалися і ми прийняли виклик часу. Досвідом роботи та власними напрацювання сьогодні на семінарі у «Методичному колі» поділилася з вчителями початкових класів та вчителями-предметниками Сільченко В.І, яка в цьому році працює в 1 класі за програмою НУШ2 (авт. Шиян). Наступним етапом була творча лабораторія, де всі присутні мали можливість познайомитися з тими змінами, які відбуваються в початковій школі: -ранкове коло, щоденні 5, 6 цеглинок, щоденник вражень та інше. У ході «Методичного кола» було проведено майстер-клас «Як запалити вогник допитливості в дитячому серці», який провела директор школи Чепка Л.О. Всі учасники семінару були налаштовані на плідну співпрацю, приймали участь в обговоренні, в тренінгу та новинами в нормативній базі: – наказом «Про затвердження методичних рекомендацій щодо заповнення класного журналу учнів першого класу Нової української школи»; – положенням про національну електронну платформу; – корисними сайтами. Семінар був змістовним, плідним та корисним як для тих, хто вже працює із НУШ2 так і для тих, хто готується до реформувань.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031