Свято для мам та бабусь

Березень – чудова, ніжна пора пролісків і підсніжників, першого сонячного тепла і вічного відродження природи. Із пробудженням природи приходить до нас перше весняне свято — Міжнародний жіночий день 8 Березня – свято весни, свято кохання, свято її величності Жінки. Учні першого класу разом зі своїм вчителем Кравченко Тетяною Андріївною підготували та провели 5 березня свято для найрідніших їм жінок – мам та бабусь. На святі лунали дзвінкі пісні та запальні танці, вітальні слова від учнів та цікаві конкурси. Першокласники перевтілювались у стареньких бабусь. Родзинкою свята став конкурс для татусів та дідусів по заплітанню коси, який був наповнений теплом, усмішками, радістю та любов’ю. Діти підготували для своїх рідних вітальні листівки у вигляді вісімки з квітами та подарували наприкінці свята. Свято закінчилось з посмішками на обличчах учнів та їхніх рідних мам та бабусь.