Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

«Соборна мати-Україна, одна на всіх, як оберіг»


Сьогодні учні та вчителі нашої школи проявили високий дух патріотизму. Приводом для цього став День Соборності України, який відзначає наша держава 22 січня. Під час урочистої лінійки «Соборна мати-Україна, одна на всіх, як оберіг», учні школи на підтримку миру та об’єднання країни в одну сильну й незалежну державу, читали вірші, співали українські пісні, показували маленьке дійство про дівчину Україну, та гучними оплесками вітали літери – назву «Україна». А щоб підкреслити значення свята, одягнулися у вишивані сорочки. Кожний клас ретельно підготував українську символіку до свята та фото колажі «Моя неозора Україна». Кульмінацією свята був флешмоб – «Живий ланцюг єднання», головним девізом якого були слова: «Діти країни єднають Україну. Учні всіх класів та вчителі створили нерозривний, символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу. Це свято дарує розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031