Сьогодні ми зустрілися на Раді школи.

Сьогодні ми зустрілися на Раді школи. Ми всі об’єднуємо наші зусилля: педагогічного і учнівського колективів, батьків задля розвитку нашого закладу та удосконалення освітнього процесу. Визначення стратегії розвитку нашої школи – теж було для нас важливим питанням. Можливість спілкуватися, чути один одного, підтримувати – важлива рушійна сила! Дякуємо за співпрацю і підтримку. Для нас важливо, щоб батьки, здобувачі освіти і колеги мали єдину спільну мету: зміцнення партнерських зв’язків за ради наших дітей.